• Baskılı koliler firmaların isteklerine göre 3 renge kadar özel olarak yapılmaktadır, flekso baskı tekniği ile üretildiğinden dolayı su bazlı mürekkepler ile üretilir.

    Müşteriler genellikle Flekso baskı tekniği ile Ofset baskı tekniğini birbirlerinden ayırt edemezler, Flekso baskı tekniği yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi su bazlı mürekkepler ile üretilmektedir, ve baskı aşamasında Lastik Kliseler veya Cyrel Kliseler yardımı ile baskıları gerçekleştirilmektedir, oysaki Ofset baskılarda ise bu sistem farklıdır, Ofset baskılı işlerde mürekkep cinsi olarak matbaa mürekkepleri kullanılmaktadır, Ofset baskılı kutu ve koliler Klise aracılığı ile değil film ile baskı uygulanmaktadır.

    Örnek vermek gerekirse Ofset Baskılı Koli ve Kutularda isteğe bağlı olarak ürününüzün birebir fotoğraf baskısını elde etmek mümkündü. Örnek vermek gerekirse cep telefonu kutuları ofset baskı tekniği ile üretilmektedir, herhangi bir renk siniri yoktur ve renk siniri aranmaz, ama Flekso baskı sisteminde kesinlikle renk siniri aranır ve renk siniri 3 renk ile sınırlıdır.
Hizmet Resim: